Początki były bardzo dziewczęce…

Moja fascynacja modą zaczęła się w 2010 roku. Pracę stylistki rozpoczęłam w 2012 roku, kiedy zaprzyjaźniony fotograf poprosił mnie o wystylizowanie modelki do sesji zdjęciowej, którą organizował. Jakiś czas po pierwszych zdjęciach założyłam fanpage’a o tajemniczej nazwie Difriperi. Opublikowałam tam efekty pracy i niedługo po tym pojawiły się kolejne propozycje.

W pracy jestem szczęśliwa…

Od tamtej pory miałam okazję brać udział w niesamowitych, często szalonych projektach: sesjach zdjęciowych, teledyskach czy nagraniach telewizyjnych. Poznałam wielu fantastycznych ludzi, jednak szczególną rolę odgrywały kobiety. Wiele z nich w trakcie metamorfozy ze mną uwierzyły w siebie na nowo. Uwielbiam nawiązywać nowe kontakty, słuchać opowieści innych i dzielić się swoim doświadczeniem. Rozwijam się każdego dnia, małymi krokami osiągam zamierzone cele.

  • Esprit Pressday Fashionstylist Difriperi
  • 16601829 1419006511465528 5787686837768582829 O (1)
  • EK

Modowa edukacja...

Z wykształcenia jestem socjologiem specjalizującym się w socjologii mody. Po obronie dyplomu, postanowiłam pójść na drugi kierunek. Wybór padł na historię sztuki. W mojej opinii moda jest dziedziną sztuki. Te dwie dyscypliny w zetknięciu ze współczesnością bardzo płynnie i niezwykle subtelnie uzupełniają się wzajemnie. Ukończyłam kurs materiałoznawstwa odzieżowego w Via Moda Industrial, szkolenie modowo-biznesowe z zakresu PR-u i Marketingu - „Fashion Camp”, brałam również udział w forum o tematyce visual merchandisingu. Nie zamierzam na tym poprzestać. Tak naprawdę to dopiero początek mojej drogi zawodowej, która jednocześnie jest moją pasją.

  • Clarks Press Day Difriperi Dlalejdis
  • Magdalenaczajka Difriperi Cottoncandy Edytorial Studiostawki
  • Pressday Esprit Tudioflesz Difriperi

Dla mnie najważniejsi są ludzie...

Moda wielu osobom kojarzy się głównie z ubraniami. Dla mnie to przede wszystkim ludzie, którzy nie dość, że ją tworzą, to dzięki odpowiednio dobranym elementom garderoby, mogą zmienić swoje życie i nadać mu indywidualny charakter. O modzie również piszę, komentując najnowsze trendy, kampanie czy zjawiska kreowane w modzie. Moje publikacje ukazują zarówno w prasie drukowanej jak i online. Miałam przyjemność pracować przy różnych projektach dla kliku agencjach PR-owych, które wprowadzały na rynek luksusowe marki modowe, organizowały eventy i sesje zdjęciowe. Doświadczenie agencyjne pokazało mi, jak ważne jest podejście do współpracownika czy klienta. Łącząc wszystkie te umiejętności na co dzień zajmuję się tym, co sprawia mi satysfakcję.

difriperi
difriperi
difriperi
difriperi
difriperi
difriperi
difriperi
difriperi
difriperi
difriperi
difriperi
difriperi