Początki były bardzo dziewczęce…

Moja fascynacja modą zaczęła się w 2010 roku. Pracę stylistki rozpoczęłam w 2012 roku, kiedy zaprzyjaźniony fotograf poprosił mnie o wystylizowanie modelki do sesji zdjęciowej, którą organizował. Jakiś czas po pierwszych zdjęciach założyłam fanpage’a o tajemniczej nazwie Difriperi. Opublikowałam tam efekty pracy i niedługo po tym pojawiły się kolejne propozycje.

W pracy jestem szczęśliwa…

Od tamtej pory miałam okazję brać udział w niesamowitych, często szalonych projektach: sesjach zdjęciowych, teledyskach czy nagraniach telewizyjnych. Poznałam wielu fantastycznych ludzi, jednak szczególną rolę odgrywały kobiety. Wiele z nich w trakcie metamorfozy ze mną uwierzyły w siebie na nowo. Uwielbiam nawiązywać nowe kontakty, słuchać opowieści innych i dzielić się swoim doświadczeniem. Rozwijam się każdego dnia, małymi krokami osiągam zamierzone cele.

  • Esprit Pressday Fashionstylist Difriperi
  • 16601829 1419006511465528 5787686837768582829 O (1)
  • EK

Modowa edukacja...

Z wykształcenia jestem socjologiem specjalizującym się w socjologii mody. Po obronie dyplomu, postanowiłam pójść na drugi kierunek. Wybór padł na historię sztuki. W mojej opinii moda jest dziedziną sztuki. Te dwie dyscypliny w zetknięciu ze współczesnością bardzo płynnie i niezwykle subtelnie uzupełniają się wzajemnie. Ukończyłam kurs materiałoznawstwa odzieżowego w Via Moda Industrial, szkolenie modowo-biznesowe z zakresu PR-u i Marketingu - „Fashion Camp”, brałam również udział w forum o tematyce visual merchandisingu. Nie zamierzam na tym poprzestać. Tak naprawdę to dopiero początek mojej drogi zawodowej, która jednocześnie jest moją pasją.

  • Clarks Press Day Difriperi Dlalejdis
  • Magdalenaczajka Difriperi Cottoncandy Edytorial Studiostawki
  • Pressday Esprit Tudioflesz Difriperi

Dla mnie najważniejsi są ludzie...

Moda wielu osobom kojarzy się głównie z ubraniami. Dla mnie to przede wszystkim ludzie, którzy nie dość, że ją tworzą, to dzięki odpowiednio dobranym elementom garderoby, mogą zmienić swoje życie i nadać mu indywidualny charakter. O modzie również piszę, komentując najnowsze trendy, kampanie czy zjawiska kreowane w modzie. Moje publikacje ukazują zarówno w prasie drukowanej jak i online. Miałam przyjemność pracować przy różnych projektach dla kliku agencjach PR-owych, które wprowadzały na rynek luksusowe marki modowe, organizowały eventy i sesje zdjęciowe. Doświadczenie agencyjne pokazało mi, jak ważne jest podejście do współpracownika czy klienta. Łącząc wszystkie te umiejętności na co dzień zajmuję się tym, co sprawia mi satysfakcję.